تاریخچه لایف

LIFE

تاریخچه لایف : استفاده از کالای ایرانی به ‌عنوان گامی مهم در تحقق اقتصاد مقاومتی زمینه‌ساز اشتغال پایدار، رونق چرخه تولید، تداوم اقتصاد پویا و ماندگار است.

تاریخچه لایف

تاریخچه لایف :

شرکت “شایگان گسترش تجارت سینا” مجموعه‌ای است که می‌کوشد در هیاهو و سیطره‌ی تفکرات بازدارنده.و منفی تحریم‌های اقتصادی و سیاسی، راه خود را در مسیر پیشرفت و رسیدن به قله‌های رفیع تولید در حوزه‌ی لوازم خانگی هموارسازد. مسیری که طی طریق در آن اگر توانی بیشتر از توان نظامی یک ملت نیازمند نباشد، قطعا کمتر از آن نخواهد داشت. 

 

در جهان پر التهاب اسم‌ها و رسم‌ها، رنگ‌ها ، طرح‌ها و استیلای دانش روز که به نقش صنعت رنگ و بویی تازه و پر کرشمه.داده، همت بلند داشتن و با غول تحریم‌ها جنگیدن و سری درآوردن در این هفتاد سر پرسودای پر زر و سیم، کاری‌ست کارستان که این مجموعه.نو پا سعی نموده به مدد اراده آهنین فرزندان وطن پرافتخار خود بدان دست یابد.
این مجموعه نماینده‌ی ملتی است که راز فعل خواستن را بدل به شعبده‌ی توانستن نموده و امید دارد همچنان توسن‌وار و بی‌محابا در راه رسیدن به آرزوی.خود پله‌های ترقی را محکم و استوار طی کند.

آنچه توانسته‌ایم

مهم‌ترین رکن در تولید هر محصولی، فارغ ازنوع تولید.که قاعدتا بر پایه نیاز شکل می‌گیرد، توان، زمان و انگیزه تولید(که عمدتا مسائل مالی یا احساسی مثل بالا بردن غرور ملی است)می‌باشد. لایف کوشیده سبد کالایی مناسبی بر پایه توان و چشم‌انداز بلند مدت خود تهیه نماید. تولیداتی که نمودار روز افزون و چشم‌گیر داشته و تمرکز.خود را بیشتر بر پایه تولیدات جدید که منطبق بر نیاز روز جامعه است نهاده است.

مجموعه تولیدات لایف:

شامل پنکه و کولر آبی با بیش از ۵ طرح و مدل می‌باشد.

شامل بیش از ده طرح و مدل آبگرمکن و بخاری برقی می‌باشد.

شامل بیش از شش طرح و مدل و رنگ یخچال و یخچال فریزر است.

شامل بیش از ۳۰ طرح و مدل و رنگ.اجاق گاز رومیزی و طرح‌فر و بیش از ۶ طرح سینک ظرفشویی و همچنین سرویس قابلمه.در ۴ طرح و مدل و بیش از شش رنگ است.

شامل ۳ طرح جاروبرقی در تنوع رنگ و مدل است.

آخرین و شاید مهم ترین بخش از تولیدات مجموعه لایف که شامل ۵ مدل تلویزیون Flat در دو رنگ و با بالاترین سطح کیفیت است.

لایف متشکل است از، بیش از ۱۰۰ نفر نیروی کار که با واسطه یا به شکل مستقیم.با این مجموعه همکاری می‌نمایند، عددی که به لطف و مدد پروردگار هر روز در حال افزایش است.
تیم فروش مجرب که بیش از ۴۰  نیرو در دفتر این مجموعه واقع در خیابان ری، خیابان آبشار غربی، جنب بانک آینده، پلاک ۶۷۴ در حال انجام وظیفه می‌باشند.‌
تیم فروش فروشگاهی با تقریبا ده نیرو، همیشه آماده خدمت به هم میهنان خود است.
و تیم تولید که به شکل پراکنده در شهرها مختلف و کارگاه‌های کوچک با تمام توان به کار تولید مشغول است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و پشتیبانی : آسان پرداز